Filozofia

Naša spoločnosť, s hlavným sídlom v Augsburgu má zastúpenie vo viac ako 30 krajinách sveta a tvorí ju dynamický mladý tím spolupracovníkov.

Na základe našich mnohoročných skúseností vo vlastných plaveckých školách sme vyvinuli trojstupňový výukový systém SWIMTRAINER "Classic", ktorý umožňuje deťom naučiť sa perfektný štýl plávania.

V súlade s naším firemným mottom: "mnoho zábavy pri zaistení maximálnej bezpečnosti“ poskytuje SWIMTRAINER "Classic" mnoho zábavy pri kúpaní v každej fáze výučby pri zachovaní vysokého stupňa bezpečnosti.

S jeho pomocou sú položené základy zvládnutia plávania a je vytvorený doživotný kladný vzťah k vode. Špeciálne konštruované plávacie koleso sa vyrába v niekoľkých prevedeniach, v závislosti od veku a pokroku dieťaťa. (červený, oranžový a žltý).

Už v rannom veku dieťaťa umožňuje SWIMTRAINER "Classic" cielený tréning výučby plávania. Špeciálne vyvinuté techniky výučby vedú k dokonalému plaveckému štýlu.

SWIMTRAINER "Classic" spĺňa európske, austrálske a ruské bezpečnostné štandardy, je testovaný skúšobniach TÜV a GS a neobsahuje ftaláty. Pre doplnenie nášho trojstupňového systému výučby plávania ponúkame funkčné oblečenie k vode, ako napríklad neoprénové plavky a overaly, kšiltovky a topánky do vody. Ďalej aktuálne ponúkame nové plážové tašky, plážové uteráky, oblečenie s ochranou proti slnečnému žiareniu s UV filtrom podľa štandardu 801 s najlepšími výsledkami nemeckého testovania a mnoho ďalších produktov. Samozrejme kladieme veľký dôraz na kvalitu našich výrobkov.

Náš vysoko kvalitný sortiment môžete dostať u našich renomovaných predajcov alebo úplne jednoducho v našom on-line internetovom obchode.

 

Vytvorené redakčným systémom Webbie spoločnosti SoftWave s.r.o.