Aquaterapia 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše produkty, predovšetkým červené koleso na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ ako aj naše neoprény sa vynikajúco hodia na aquaterapiu. S kolesom na plávanie SWIMTRAINER Classic“ môžete využiť s Vašim dieťaťom pozitívne účinky vody a efekty vody terapeutického plávania. Obzvlášť je odporúčaná aquaterapia telesne postihnutým deťom, ktoré môžu profitovať z terapeutických účinkov vody, pretože pohyb vo vode podporuje svalstvo a rovnováhu. Koleso na plávanie SWIMTRAINER 

„Classic“ umožňuje toto terapeutické plávanie účinne podporovať. Pred terapeutickým plávaním Vám odporúčame sa poradiť s Vašim lekárom, či je potrebné obzvlášť dbať na nejakú okolnosť.

 

 

 

Naše neoprény sa vynikajúce hodia na dlhšie zotrvanie vo vode, obzvlášť, keď je Vaše dieťa obmedzené na pohyb. Prostredníctvom tepelno-izolačných vlastností neoprénu sa deti tak rýchlo neochladia, a preto môžu dlhšie zotrvať vo vode.
 
Dieťa môže byť v kolese na plávanie SWIMTRAINER "Classic" stabilizované aj v polohe na chrbáte, dieťa však musí byť istené neustále sprevádzajúcou osobou. Nie všetky deti majú radi ten istý spôsob stabilizácie. V závislosti od telesného postihnutia môžu využívať aj staršie deti červené koleso na plávanie SWIMTRAINER "Classic", čo sa môže odlišovať od toho, aký vek je uvedený na produkte. S našimi tromi druhmi kolesami na plávanie SWIMTRAINER "Classic" vieme podľa potrieb dieťaťa prispôsobovať systém výučby a podľa okolností je možné sa systém výučby samostatného plávania naučiť účinne sprevádzať.

 

 

 

                                                                                                                

 

 

 

 

Sme Vám k dispozícii s radami, ako používať koleso na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ pri telesne postihnutých deťoch. Dôležité je dbať predovšetkým na to, aby s dieťaťom bol vo vode rodič alebo terapeut a neustále dieťa úplne sledoval a sprevádzal a takisto dbal na to, aby bola hlava podopieraná.

 

 

 

 

logo.jpg

 

Vytvorené redakčným systémom Webbie spoločnosti SoftWave s.r.o.